O nas

Inspiracją w 2009 roku do powstania sklepu Kosmetyki Natury była natura, zdrowie oraz uroda.

Kosmetyki Natury to miejsce, gdzie znajdą Państwo przyjazne środowisku, naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Zależy nam również na pięknie i dobrej kondycji naszej planety, na której wszyscy żyjemy dlatego w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ekologiczne środki czystości.

Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały opracowane na bazie starannie dobranych składników. Są to kosmetyki posiadające certyfikaty znanych jednostek certyfikujących takich jak ECOCERT, BDIH, Demeter, Soil Association . Prawdziwy kosmetyk naturalny może mieć w składzie maksymalnie do 5 % surowców syntetycznych i to ściśle określonych, nie budzących kontrowersji jeśli chodzi o wpływ na nasze zdrowie czy skórę. Dlatego bardzo ważne jest aby zawsze sprawdzać czy kosmetyk uznawany jako naturalny posiada certyfikat.

W naszych kosmetykach nie znajdziecie syntetycznych, szkodliwych substancji powszechnie stosowanych w tradycyjnych kosmetykach, które jak zostało udowodnione naukowo szkodzą naszej skórze oraz planecie.

Dzięki naszemu zaangażowaniu staramy się, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemnością.


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupów
zespół sklepu Kosmetyki Natury